KONST / Litografier / Litografi 8293067
nr 829 3067
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Olle Bonniér (f. 1925), 7/50, signerad, bladets mått: 42x38
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:30:16
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér